czwartek, 4 sierpnia 2016

LUX ,,ONYKS" J.LYNN


  Witam!   

    Dzisiaj przyszedł czas na zrecenzowanie "Onyks"`u, drugiej części z serii Lux, autorstwa Jennifer Armentrout. Tym razem skrócę opis, gdyż większość opisałam w poprzednim poście ;) Okładka Onyksu bardzo nie różni się od poprzedniej, dlatego nie urzekła mnie swoim wyglądem.Fabuła:
Akcja rozpoczyna się w szkole, kiedy to znowu Daemon próbował zwrócić na siebie uwagę Katy.Niestety (dla niej, bo ja bym skakała z radości) dziewczyna musi się zgodzić na kolejne spotkanie, aby znak, który ją oświetlał w końcu przestał działać. Inaczej świecąc się jak choinka byłaby za łatwym celem dla Arumian (wrogów Luksjan). Pewnego dnia do jej klasy dołącza boski, opalony surfer z Florydy. Od razu stał się obiektem westchnień nastolatek, podobnie jak Daemon. Jedynie na Kat nie zrobił on tak ogromnego wrażenia, gdyż jej serce (choć wcale nie chciała się do tego przyznać) należało już do kogoś innego. Blake wydawał się idealny lecz w końcu pokazał, o co mu tak na prawdę chodziło. Katy z jakiegoś powodu, choć dowiecie się jakiego czytając książkę, zakradła się do domu pewnego pracownika rządu. Ujrzała tam kogoś, kogo od dawna wszyscy uważali za zmarłego. Bohaterzy nieoczekiwanie znaleźli nowego sojusznika, a panna Schwarz została niespodziewanie zaatakowana przez trującą substancję. Wtedy wydarzenia dopiero nabrały prędkości, a przed "kotkiem" czekał trudny wybór, który na zawsze zmieni jej życie.

       Według mnie "Onyks" jest ciekawą kontynuacją pierwszej części, lecz i tak wiele rzeczy nie zostało jeszcze w niej wyjaśnionych. Tym bardziej zachęca to do przeczytania kolejnych historii. Pojawiło się tam sporo nowych postaci, tych dobrych a także tych złych. Pomimo to zapamiętałam każde imię bez wyjątku, bo tak mnie to wciągnęło! Jeszcze raz każdemu gorąco polecam LUX, jeśli do tej pory was nie namówiłam ;) Świetlnych snów kochani! 

   

Dziękuję!

Wszystkie obrazki umieszczane w moich postach pochodzą z galerii zdjęć google i nie znam ich autorów. 

5 komentarzy:

 1. Napisałaś malutko, ale ciekawie! :D
  Ja będę teraz czytać czwartą część serii Lux :D
  Ten art jest śliczny! *0*
  Pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! ;) Ja już ją skończyłam i jestem zachwycona ��
  Pozdrawiam! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawno nie czytałam nic dla młodzieży, może się skuszę! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam tę serię, jest zabawna i pełna emocji. ;)

  OdpowiedzUsuń